Zastanawiasz się, jaki prezent kupić dla nauczyciela?

Zastanawiasz się, jaki prezent kupić dla nauczyciela?

Dzień Nauczyciela to jedna z wielu okazji, aby obdarować ulubionego belfra wyjątkowym drobiazgiem. Mikołajki, imieniny, urodziny, zakończenie roku szkolnego… to kolejne uroczystości, podczas których nauczyciele otrzymują podarki od swoich uczniów. Takie natężenie sprawia, że ciężko wybrać coś niepowtarzalnego, czego jeszcze nie było. Gdy zastanawiasz się jaki prezent dla nauczyciela wybrać tym razem, postaw na unikalny drobiazg.

 

Na wieczną pamiątkę

Gdy klasa kończy edukację i rozstaje się ze szkołą, to chce we właściwy sposób podziękować swojemu wychowawcy za cały trud pracy. W tym momencie każdy zastanawia się jaki prezent dla nauczyciela będzie odpowiednio uroczysty. Szukając wyjątkowego podarku, warto wybrać rzecz unikalną, będącą taką pamiątką, która ma szansę stać się ulubionym prezentem nauczyciela. O co chodzi? O personalizowaną tabliczkę w kształcie drzewa, wykonaną ze sklejki, gdzie każdy listek zdobi nazwisko jednego ucznia. Ozdobne drzewo lub kwiat o wielu płatkach, przymocowany jest do płótna, przez co całość wygląda bardzo elegancko. Odpowiedni napis zdradza, dla kogo przygotowano ten niepowtarzalny prezent. Cała kompozycja prezentuje się rewelacyjnie i nadaje się do powieszenia na ścianie, w znaczącym miejscu. Każdy belfer uroni łzę wzruszenia, gdy zobaczy jaką kreatywnością wykazali się jego uczniowie, sięgając po ten wyjątkowy, robiony na zamówienie, prezent.

 

Piękne pożegnanie

Przychodzi taki dzień w pracy każdego nauczyciela, który jest dla niego ostatnim. Odchodząc na zasłużoną emeryturę, każdy belfer może liczyć na ogrom podziękowań, ciepłych słów i podarków, które mają przypominać minione lata. To także sposób, który pozwala łatwiej odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Jak wyróżnić się spośród tych wszystkich wspaniałości? Jaki prezent dla nauczyciela będzie odpowiedni? Personalizowany obraz wykonany ze sklejki i płótna. Pracownie kreatywne przygotują dla Ciebie odpowiedni projekt. Konieczne jest podanie specjalności nauczyciela-emeryta, gdyż pod odpowiedni przedmiot trzeba wymyślić koncept. Następnie rozplanować go na planszy w taki sposób, aby zmieściły się podziękowania od całej klasy. Inspiracji do tego typu prezentów znajdziesz sporo, gdy tylko sprawdzisz, jakie możliwości mają specjalizujący się w scrapbookingu i decoupage.

W studiach kreatywnych możesz zamówić dowolną rzecz, która przyjdzie Ci do głowy. Stworzenie ciekawej pamiątki z drewna, sklejki czy papieru, pozwala Ci na dowolność w opracowywaniu projektu. Artyści z pewnością podpowiedzą Ci, jakie rozwiązanie będzie najlepsze i jakie wykonanie da spektakularny efekt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl