W nowy etap w życiu z uśmiechem – jaki prezent dla emeryta?

W nowy etap w życiu z uśmiechem – jaki prezent dla emeryta?

Przejście na emeryturę jest ważnym, często bardzo oczekiwanym momentem. Warto podkreślić tą okazję i okazać swoje uznanie i życzenia powodzenia poprzez miły podarunek. Bliski współpracownik, szef, a nawet członek rodziny, który staje się emerytem, z pewnością ucieszy się z takiego prezentu.

Personalizowana pamiątka to piękny prezent

Emerytura pozwala odpocząć, rozwijać swoje hobby, zadbać o zdrowie i poświęcić całość swojego czasu bliskim. To wspaniały czas, choć oczywiście, z biegiem lat mogą dojść pewne ograniczenia zdrowotne. Kończą się długie lata pracy, w której pozostają współpracownicy. Często chcą oni podziękować emerytowi, przekazać swoje wyrazy sympatii i życzenia wspaniałej emerytury. Najlepsze są pamiątki stworzone specjalnie z myślą o konkretnej osobie, a także od konkretnych osób. Obraz – pamiątka, który można postawić na komodzie lub powiesić na ścianie, z pewnością wywoła uśmiech. Drewniane, grawerowane elementy mogą przybierać różne kształty, na przykład nawiązując do działalności firmy lub pasji odchodzącego na emeryturę pracownika. Takie personalizowane prezenty dla emeryta są szczególnie doceniane.

 

Emeryt robi to, co naprawdę lubi

Wykorzystanie dni bez pracy może być zróżnicowane. Niektóre osoby skupiają się na uprawianiu działki, inni pomagają przy wnukach, jeszcze inni zaczynają uczęszczać na organizowane w wielu miastach Uniwersytety Trzeciego Wieku. Jeśli dobrze znamy emeryta, możemy sprawić mu prezent związany z jego zainteresowaniami, pasjami lub hobby. Może to być na przykład zestaw drobnych narzędzi ogrodniczych, akcesoria dziewiarskie dla osób lubiących rękodzieło, bądź gra planszowa. Świetnie sprawdzą się ładne akcesoria piśmiennicze, które z pewnością sprawdzą się w wielu sytuacjach.

Praktyczne drobiazgi

Jeśli chcemy przekazać prezent dla emeryta, ale nie chcemy przekazywać przedmiotu sporych rozmiarów, można zdecydować się na coś mniejszego, ale praktycznego, co można nosić ze sobą. Brelok z grawerem, na przykład z motywacyjnym, poprawiającym humor cytatem, jest estetyczny i funkcjonalny. Do tego jest to prezent uniwersalny, który spodoba się niemal każdemu. Niezwykle ciekawe są breloki drewniane, które wydobywa się z większego arkusza z życzeniami lub cytatem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl