Przepis na wyjątkowy, własnoręcznie wykonany upominek na dzień matki

Przepis na wyjątkowy, własnoręcznie wykonany upominek na dzień matki

26 maja to data, którą powinno pamiętać każde dziecko, niezależnie od wieku. W tym dniu wypada bowiem święto wszystkich mam. Co kupić osobie, która całe życie pocieszała Cię i wspierała w trudnych chwilach, a tak że wraz z Tobą cieszyła się z tych dobrych? Nie musi to być drogi i ekskluzywny prezent, wystarczy, że będzie od serca. Oto parę propozycji na ciekawy upominek na Dzień Matki.

 

Upominek na Dzień Matki, który zapewni Jej uśmiech na długo!

Najbardziej wartościowe prezenty to te, w które włożysz swój czas i starania. Nie musisz tworzyć ponadczasowego arcydzieła, aby sprawić przyjemność mamie. Samodzielnie wykonana antyrama albo kolaż wywołają więcej uśmiechu niż najsłynniejsze obrazy najznamienitszych artystów. Wystarczy, że wybierzesz się do sklepu budowlanego i zakupisz odpowiedniej wielkości antyramę, w której ponaklejasz zdjęcia Twoje i Twojej mamy, a także inne, ważne dla Was fotografie.Na koniec możesz ozdobić ją wedle uznania.

Przygotowanie takiej pamiątki to świetna zabawa, lecz jeśli nie czujesz się na siłach,aby podjąć wyzwanie, możemy zrobić to za Ciebie. Skontaktuj się z nami, przedstaw swój pomysł na wyjątkowy upominek na Dzień Matki, a my wykonamy go ściśle według Twoich instrukcji i zaleceń. Dotyczy to nie tylko wskazanych powyżej propozycji kolażu oraz antyramy, ale wszystkiego, co przyjdzie Ci do głowy! Postaramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom.

zdj.Majka Faron Drewniana Tabliczka na zdjęcie

Jedyny w swoim rodzaju breloczek

Nie jesteś uzdolniony artystycznie? Nic nie szkodzi, możesz zawsze sięgnąć po gotowy, unikatowy upominek na Dzień Matki w formie spersonalizowanego breloczka. W tym przypadku ponownie to Ty decydujesz, co ma być na nim wygrawerowane. W zależności od wielkości wybranego przez Ciebie breloczka możesz zlecić grawer w formie imienia, motywującego cytatu, bądź zabawnej grafiki. Indywidualnie zaprojektowany prezent tego typu, z pewnością będzie źródłem wielu pięknych wspomnień. Ilekroć Twoja mama po niego sięgnie, przypomni sobie wspólnie spędzone, magiczne chwile.

Odpoczynek to najlepszy prezent

Pamiętaj, że obecność dziecka to wymarzony prezent dla każdej mamy.Dostępny w naszej ofercie breloczek motywacyjny z wygrawerowanym imieniem mamy to świetny sposób na to, żeby czuła Twoją obecność zawsze.

Zadbaj też o to, aby w trakcie swojego święta Twoja mama mogła jedynie odpoczywać i niczym się nie przejmować. Przejęcie na siebie obowiązków domowych takich jak ugotowanie obiadu i posprzątanie na pewno zostanie mile odebrane.

zdj.Majka Faron Drewniana Tabliczka na zdjęcie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl