Jaką Księgę Gości wybrać ? Najciekawsze i bardzo oryginalne Księgi Gości na Twoje wesele.

Księgi Gości zapanowały na salonach. Trudno w tej chwili spotkać wesele, na którym nie ma takiej pamiątki tego wyjątkowego dnia. Z roku na rok , z sezonu na sezon trend ten rozgościł się na naszych weselach i został pięknym i wyjątkowym dodatkiem, a  po latach niepowtarzalną pamiątką dla Państwa Młodych.

W założeniu Księgi Gości jest przechwycenie i przechowywanie wpisów oraz życzeń gości dla Państwa Młodych. Wszystkim są znane Księgi w  formie "  zeszytów" , takich naszych pamiętników z dziecinnych lat, ale z biegiem czasu nabrały innych kształtów, bardziej wyrafinowanych i wymyślnych dekoracji.

czytaj całość »
Zastanawiasz się, jaki prezent kupić dla nauczyciela?

Dzień Nauczyciela to jedna z wielu okazji, aby obdarować ulubionego belfra wyjątkowym drobiazgiem. Mikołajki, imieniny, urodziny, zakończenie roku szkolnego… to kolejne uroczystości, podczas których nauczyciele otrzymują podarki od swoich uczniów. Takie natężenie sprawia, że ciężko wybrać coś niepowtarzalnego, czego jeszcze nie było. Gdy zastanawiasz się jaki prezent dla nauczyciela wybrać tym razem, postaw na unikalny drobiazg.

 

czytaj całość »
Jaki prezent na ślub zapadnie Młodej Parze w pamięci?

Ślub to najwspanialszy dzień w życiu Pary Młodej. Przygotowywany pieczołowicie od dawna, wytęskniony i wreszcie wyczekany, łączy dwoje kochających się ludzi w jedność. Tego rodzaju wydarzenie, samo w sobie wyjątkowe, zasługuje na najlepszą oprawę z możliwych. Dlatego, jeśli zastanawiasz się, jaki prezent przygotować na ślub, postaw na coś nietuzinkowego. Na przykład takiego jak ręcznie robione upominki, wykonane z drewna, sklejki i tektury. Zaintrygowany?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl