Pierwsza Komunia Święta już tuż tuż, a wy juz wybraliście swoje zaproszenia?

Pierwsza Komunia Święta już tuż tuż, a wy juz wybraliście swoje zaproszenia?

Pierwsza Komunia jest wyjątkowym dniem w życiu Twojego dziecka i całej Waszej rodziny. Jest to niepowtarzalny dzień w życiu każdego katolika gdy po raz pierwszy przyjmujemy Pana Jezusa do serca.

Cała oprawa już pewnie wybrana ... zostały zaproszenia.

Dostępność ich w sieci i w sklepach stacjonarnych jest mnoga. Od zwykłych prostych po bardzo rozbudowane, zdobne zaproszenia.Wszystkie dostępne są zaproszeniami z papieru , kartonu ozdobnego czy zadrukowanego bristolu.

My chcielibyśmy zwrócić waszą uwagę na bardzo nietypowe i wyjątkowo oryginalne zaproszenia zrobione ze sklejki drewnianej lub w połączeniu sklejki drewnianej i ozdobnego kartonu.

zaproszenie-komunijne-hostia-na-komunie

 

Wyjątkowe wydarzenia potrzebują wyjątkowej oprawy. Grawerowane w drewnie zaproszenia z pewnością zaskoczą Waszych gości i na długo pozostaną w ich pamięci.

Z wysokiej jakości sklejki drewnianej stworzyliśmy kolekcję drewnianych zaproszeń na komunię.

Są nietypowe poprzez rodzaj materiału z jakiego zostały wykonane jak i technologi grawerowania laserowego , która umożliwa nam wygrawerować i wyciąć najbardziej szczegółowy detal.

zaproszenie-komunijne-dla-dziewczynki-na-komunie

Zaproszenia mają grubość w sumie 6mm i zapakowane są w białą kwadratową kopertę ozdobną.

Zamawiając je u nas dostajecie Państwo jakość na najwyższym poziomie gdyż nasze zaproszenia są szlifowane po obróbce cięcia i nie ma na nich delikatnych okopceń.

Prawda , że są wyjątkowe? U konkurencji Państwo nie znajdą takich

zaproszenia-komunijne-hostia-na-komunie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl