Jaką Księgę Gości wybrać ? Najciekawsze i bardzo oryginalne Księgi Gości na Twoje wesele.

Jaką Księgę Gości wybrać ? Najciekawsze i bardzo oryginalne Księgi Gości na Twoje wesele.

Księgi Gości zapanowały na salonach. Trudno w tej chwili spotkać wesele, na którym nie ma takiej pamiątki tego wyjątkowego dnia. Z roku na rok , z sezonu na sezon trend ten rozgościł się na naszych weselach i został pięknym i wyjątkowym dodatkiem, a  po latach niepowtarzalną pamiątką dla Państwa Młodych.

W założeniu Księgi Gości jest przechwycenie i przechowywanie wpisów oraz życzeń gości dla Państwa Młodych. Wszystkim są znane Księgi w  formie "  zeszytów" , takich naszych pamiętników z dziecinnych lat, ale z biegiem czasu nabrały innych kształtów, bardziej wyrafinowanych i wymyślnych dekoracji.

  • Wszyscy zapewne znacie Księgi Gości w formie książki , tudzież dawnego pamiętnika

Ta tradycyjna Księga Gości charakteryzuje się tym, że jest w formie książki, połączona ozdobnymi pręcikami, kółkami lub spreżyną wewnątrz której sa karty białe, w kolorze lub czarne na których goście zostawiają krótkie wpisy dla Pary Młodej.

Nieraz są to życzenia , nieraz anegdotki, drobne żarciki , porady doświadczonych małżonków oraz słowne figle. Wszystko zależy od pomysłowości Gości. A jeżeli na waszym weselu udostępniliście Gościom fotobudkę ze zdjęciami lub aparat typu polaroid, gościem mogą do swoich życzeń dołączyć swoje fotografie. Nie zapomnijcie im o tym wspomnieć.

  • Księga Gości w formie obrazu z serduszkami

Pierwszą w naszym zestawieniu nietypową księgą jest Księga Gości w formie obrazu z naklejonymi serduszkami na których Goście mogą się podpisać.

Wyjątkowość tej Księgi Gości polega na tym, że jest ona w formie obrazu , gdzie każde serduszko może zostać podpisane przez Waszych Gości weselnych a poźniej, już po weselu ten wyjątkowy obraz zawiśnie na ścianie w waszym domu. Gdzie będzie pełnij rolę pięknej dekoracji i wyjątkowej pamiątki.

Taką Księgę możecie przygotować w dowolnej kolorystyce. Czy to będzie motyw przewodni wesela , czy będzie kolorystycznie dobrany do waszego wnętrza to już od Was zależy. Musicie przyznać jest naprawdę wyjątkowy.

  • Księga Gości w formie ramki z wrzucanymi serduszkami

Tu Kochani ogranicza Wasz już tylko wyobraźnia wasza i projektanta jeżeli chodzi o kształt samej ramki oraz dekorów do nie wrzucanych. Musimy przyznać nas juz nie jest w stanie nic zaskoczyć, oceńcie sami :)

Będzie to rustykalne wesele? Kochani, to niech będzie i rustykalna Księga Gości

Księga Gości w kształcie Słoja z wrzucanymi serduszkami. Prawda, że ciekawa? Z pewnością na długo pozostanie w pamięci Waszych Gości. Serduszka są umieszczone obok księgi w pudełeczku lub w ozdobnym woreczku a Goście podpisują się na serduszku i wrzucają je jak do skarbonki.

Żeby tego było mało wrzucam Wam kolejną naszą realizację i ciekawy pomysł na nietuzinkową Księgę Gości w formie ramki

Tyma razem coś dla fanów...

Tak moi drodzy, coś dla fanów super bohaterów i komiksów.

Księga Gości w formie logo Supermena oczywiście z dekorami w kształcie dopasowanymi do motywu przewodniego.

Tak więc moi drodzy jak widzicie Księgi Gości w formie ramek z wrzucanymi dekorami mogą mieć typowy prostokątny kształt

a także jesteśmy w stanie dla Was przygotować właściwie każdy inny.

  • Księga Gości w formie obrazu, z jednym dużym elementem motywem, na którym Goście się podpisują.

Tutaj pokażę Wam dość nietypową realizację jaką przygotowaliśmy dla naszego Klienta.

Jest to także Księga Gości w formie obrazu, którą po uroczystościach możecie powiesić lub postawić w widocznym i dekoracyjnym miejscu.

Akurat tutaj przygotowaliśmy mapę Polski z zaznaczonymi miejscowościami skąd pochodzą Państwo Młodzi i gdzie się spotkali. Całą resztę mapy tworzy pusta przestrzeń na której Goście mogą się podpisać. Po zapełnieniu całej mapy polski wygląda to zjawiskowo i jest świetną alternatywą dla typowych Ksiąg Gości.

  • Księgi Gości o jakich byście nawet nie pomyśleli

Wymienione powyżej Księgi są nielicznymi przykładami dla Waszej i projektantów wyobraźni, gdyż wasze Księgi mogą powstać z prawie każdego użytkowego przedmiotu. Choćby nawet z płyt winylowych, słoików z wrzucanymi bilecikami dla Młodych, starego globusa, zdartej kasetki. Mogą być w formie puzzli do ułożenia, pocztówek do wysłania...

Mogą przybierać kształty koła, serca, chmur, gwiazd....

Z miłą chęcią Wam wszystko podpowiemy i zrealizujemy dla Was najciekawsze projekty. A jeżeli nadal szukasz tej jednej wymarzonej, nietuzinkowej i zaskakującej Księgi - pisz lub dzwoń do Nas , pomożemy doradzimy i z pewnością nasi projektanci stworzą coś wyjątkowego dla Ciebie , dla Was

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl