Jak wykorzystać czas ślubnych przygotowań w czasie korona wirusa.

Jak wykorzystać czas ślubnych przygotowań w czasie korona wirusa.

Kochani, jak wszyscy dobrze wiemy, w Polsce wprowadzono stan epidemii. Wiele restrykcji z tego wynika ale jedna jest najważniejsza #zostańwdomu. Dlatego warto ten czas wykorzystać na ślubne przygotowania.

 

Jak dobrze wiemy planowanie ślubu i wesela jest bardzo czasochłonne. Dlaczego by tego czasu w domu nie wykorzystać do ślubnych przygotowań?

Dla większości narzeczonych okres ślubnych przygotowań jest przyjemnością. Tym bardziej jeżeli mamy chwilę czasu i na spokoju by sobie wszystko zaplanować i zorganizować.

Czas przygotowań ślubno-weselnych wynosi od 6 miesięcy do 2 lat. Dlatego warto już teraz rozpocząć spokojne wyszukiwania dostawców ślubnych .

 

Gdzie zacząć? Jedną w pierwszych myśli jaka mi przychodzi do głowy to poczta pantoflowa.

 

Warto popytać znajomych, przyjaciół. Warto zapytać rodziców, przypomnieć sobie wesela na których byliście w ostatnim czasie. Może któreś szczególnie przykuło waszą uwagę?

Może zespół lub pyszne ciasta? A może wyjątkowa księga gości na pamiątkowe wpisy lub oryginalne podziękowanie dla rodziców?

Te wszystkie drobne szczegóły łączą się w całość i tworzą wyjątkowy klimat imprezy. Sami dobrze wiecie jak ważne są opinie a już tym bardziej osób wam bliskich. Warto z tego skorzystać.

 

Fora ślubne i portale weselne.

Koniecznie tam zajrzyjcie, zwłaszcza gdy teraz w dobie korona wirusa warto zostać w domu.

Ilość stron i portali w tematyce przygotowań weselnych jest bardzo duża.

Znajdziecie tam tysiące firm świadczących usługi ślubne wraz z opiniami forumowiczek. Można tam znaleźć wiele inspiracji.  Na ciekawe pudełka na obrączki, dekoracje na stoły a także atrakcje jakie możecie przygotować dla swoich gości.

 

Pinterest konieczni.

Jak już jesteśmy przy temacie inspiracji. Koniecznie musicie zajrzeć na pinterest. Toż to skarbnica wszelakich pomysłów. Setki tysięcy zdjęć z inspiracjami sukien ślubnych , dekoracji i akcesoriów bez których, ten dzień nie może się odbyć. Znajdziecie tam pomysły na każdy temat począwszy od tortów z topperami kończąc na dekoracjach kwiatowych z waszymi imionami.

 

 

Targi ślubne, miejsce spotkań z usługodawcą.

Nie namawiamy was by teraz się na takie targi wybrać. Zresztą jak wszyscy dobrze wiemy jest w chwili obecnej kwarantanna. Nie wolno nam się przemieszczać bez podania ważnej przyczyny a wszystkie imprezy zostały odwołane.

Może byliście i macie już stos wizytówek, ulotek, gadżetów, które warto uporządkować, przeglądnąć. To jest właśnie ten moment gdzie warto sobie przypomnieć wystawców, którzy wpadli wam w oko. To czas nawiązać z nimi kontakt by dopytać o szczegóły oferty.

 

 

Moimi mili, warto wykorzystać ten czas n 100% , nie poddawać się panice.

W Chinach powoli sytuacja się normuje. Myślę , że i u nas uda się opanować  wirusa i wszyscy wkrótce odetchniemy z ulgą.

Dbajcie o siebie , przestrzegajcie mycie rąk i dezynfekcję  oraz zostańcie w domu!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl