• banner szybowiec na urodziny zaproszenia

    Zaproszenie na 18 urodziny , szybowiec 3d , do złożenia, niepowtarzalne zaproszenia

  • zaproszenie-na-urodziny-firmowe-drewniane-grawerowane-bilet-wstepu

    zaproszenie-na-urodziny-firmowe-drewniane-grawerowane-bilet-wstepu

Zakończenie roku szkolnego i Dzień Nauczyciela – sięgnij po wyjątkoweupominki

Rok szkolny to czas, w którym ciężko pracują zarówno nauczyciele, jak i uczniowie. Nauczyciele starają się, aby uczniowie każdego dnia wychodzili ze szkoły mądrzejsi, co często wymaga sporo wysiłku i pracy. Uczniowie natomiast przez cały ten czas starają się czerpać z nauki możliwie najwięcej i osiągać jak najlepsze oceny. Warto więc uczcić Dzień Nauczyciela i zakończenie roku szkolnego unikatowymi upominkami!

Podziękowania z okazji Dnia Nauczyciela i prezenty na zakończenie roku szkolnego

W tej kategorii znajdziesz upominki, które pozwolą Ci podziękować nauczycielowi za jego pracę i starania. Świetnym pomysłem jest niepowtarzalny obraz, na którym widnieje przykładowo wygrawerowane drzewko z imionami dzieci. Można go zarówno postawić na ziemi przy pomocy sztalugi, jak i zawiesić na ścianie.

Oferujemy również wyjątkowe prezenty, wprost idealne dla wzorowego ucznia z okazji zakończenia roku szkolnego. Dzieci wprost uwielbiają drewniane medale, na których wygrawerowane są ich imiona, a także wybrana przez Ciebie grafika. Warto sięgnąć po taką formę dekoru, która nawiązuje do zasług dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl