Księga wpisów weselnych – nieoczywista pamiątka z dnia ślubu

Księga wpisów weselnych – nieoczywista pamiątka z dnia ślubu

Dzień ślubu to niezwykła uroczystość, która na długie lata zapadnie w pamięci rodziców, gości, jak i samych świeżo poślubionych małżonków. Warto podkreślić znaczenie tego dnia wyjątkowymi dekoracjami i drobnymi upominkami, przygotowanymi z myślą o najbliższych. Aby po latach mieć co wspominać z sentymentem, dobrym pomysłem jest przygotowanie księgi wpisów weselnych, do której każdy z gości może dodać coś od siebie.

Papierowa księga gości

Najczęściej stosowanym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wybór księgi wpisów weselnych, jest uroczysty album lub notes. Każdy z gości umieszcza wewnątrz swoje życzenia, jakie kieruje w stronę Państwa Młodych. Od czasu, gdy na weselach pojawiły się fotobudki, część zdjęć od razu wędruje go księgi. Pozwala to łatwiej zidentyfikować osoby, które wpisują się do niej, a po latach to świetny sposób na przypomnienie sobie jak kto wyglądał. Im więcej lat upłynie od tego szczególnego dnia, tym z większym rozrzewnieniem będziesz zaglądać do środka. Taka księga to niezwykle atrakcyjna i ważna pamiątka.

Niecodzienne okładki

Standardowe albumy mogą wydawać się Tobie nieco oklepane, dlatego, jeśli szukasz czegoś niezwykłego, nasza propozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Personalizowane, wykonane wg indywidualnego projektu, księgi wpisów weselnych z niepowtarzalną okładką, to jedna z opcji do wyboru. Wewnątrz niej znajdziesz grube karty do wpisywania treści, ale wystarczy jeden rzut oka na wasze imiona i datę umieszczone na froncie, by było wiadomo czyja to księga. Okładki wykonujemy z drewna, co dodaje całości charakteru. To produkt wytrzymały przez lata, który pozwoli Ci przeglądać zawartość wiele razy, bez uszczerbku dla jakości albumu.

ksiega-gosci-album-czarne-karty-grawerowany-sklejka

Księga wpisów weselnych jako obraz

Dość ciekawą wersją księgi wpisów weselnych jest drewniany obraz, który z powodzeniem można powiesić w centralnej części domu. To pamiątka na lata, która od razu rzuca się w oczy i zachwyca swoją niecodzienną formą. Jej wyjątkowość polega na tym, że cała kompozycja składa się z np. z wielu serduszek, które razem układają się w drzewo. Każde pojedyncze serce przeznaczone jest na jeden wpis, jednego gościa na ślubie. Wpisuje on swoje imię lub przesłanie, a cały kształt tworzy spójną całość. Inną wersją tego projektu jest wielkie serce ułożone z wielu małych serduszek. Tak unikalna forma księgi gości z pewnością zachwyci każdego i zachęci do pozostawienia po sobie śladu.

ksiega-gosci-drzewko-z-serduszkami-czarna

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl