Jaki prezent na ślub zapadnie Młodej Parze w pamięci?

Jaki prezent na ślub zapadnie Młodej Parze w pamięci?

Ślub to najwspanialszy dzień w życiu Pary Młodej. Przygotowywany pieczołowicie od dawna, wytęskniony i wreszcie wyczekany, łączy dwoje kochających się ludzi w jedność. Tego rodzaju wydarzenie, samo w sobie wyjątkowe, zasługuje na najlepszą oprawę z możliwych. Dlatego, jeśli zastanawiasz się, jaki prezent przygotować na ślub, postaw na coś nietuzinkowego. Na przykład takiego jak ręcznie robione upominki, wykonane z drewna, sklejki i tektury. Zaintrygowany?

 

Obrączki cenne jak złoto

Nie namawiamy oczywiście do kupna obrączek z drewna, choć niektórym ten pomysł przypadłby do gustu. Bardziej uniwersalnym podarkiem, który będzie jednocześnie wspaniałą pamiątką zawarcia związku małżeńskiego, jest taca na obrączki z wygrawerowanymi imionami Państwa Młodych i datą ślubu. Jeśli jesteś świadkiem lub świadkową i zastanawiasz się jaki prezent na ślub podarować, to możesz w ten sposób wnieść swój wkład w przygotowanie uroczystości. Z pewnością zaskoczysz swoich przyjaciół, którzy w najważniejszym dla siebie momencie zobaczą dwa cenne krążki ułożone na przepięknej tacy. I to specjalnie dla nich przygotowanej. Łzy w oczach gwarantowane.

 

Na wieczną pamiątkę

Innym ciekawym pomysłem, który pomoże Ci odpowiedzieć na trudne pytanie: jaki prezent na ślub dla Młodej Pary wybrać, będzie wyjątkowa księga z podziękowaniami. Choć księga to za wiele powiedziane. To raczej obraz, składający się z kilkudziesięciu drewnianych serduszek, ułożonych w kształt większego i przyklejonego do płótna. Precyzja wykonania zachwyci każdego. Podczas wesela każdy z gości może wpisać na serduszku swoje imię, tworząc w ten sposób ciekawą kompozycję. Państwo Młodzi mogą później powiesić taki obraz w swoim mieszkaniu. Wystarczy jeden rzut oka, aby przypomnieli sobie o tych wszystkich wspaniałych ludziach, którzy razem z nimi świętowali.

 

Urokliwe detale

Produkty handmade cieszą się ogromną popularnością, bowiem emanuje od nich ciepło i miłość. Nie ma piękniejszych uczuć i bardziej pasujących do dnia ślubu. Dlatego warto zadbać o każdy detal, który sprawi, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy. Drewniane toppery do tortu, ozdobne tabliczki z imionami Pary Młodej, małe personalizowane badziki wczepione w wizytówki na stole… możliwości są nieograniczone. A wszystkie one sprawią, że ten dzień zapadnie w pamięci na długo. Chcąc wybrać oryginalny prezent na ślub, przyłącz się do przygotowań i zadbaj o wyjątkowe drobiazgi. A potem obserwuj, jak ogromną radość odczuli na ich widok Państwo Młodzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl